9 důvodů

1. Moto Morava – SRDCE MORAVY

S polohou v srdci Moravy jsme pro Vás dosažitelní během několika minut nejrychlejší spojovací cestou. Zrovna tak rychle můžeme být také my u Vás, kdyby někdy něco "hořelo".

2. Moto Morava – OVĚŘENÁ KVALITA

Všem oddělením firmy (prodej, servis, náhradní díly) byl udělen certifikát podle norem ISO 9001:2000. Nejen certifikát kvality je však důkazem našich prvotřídních služeb. Za rok 2002, 2003 i 2004 jsme byli vyhlášeni nejlepším dealerem Opel v ČR v hodnocení spokojenosti svých zákazníků. Zatímco na veletrhu Autotec v Brně v roce 2000 získala naše firma ocenění za 3. místo v soutěži Autoservis roku, v roce 2003 jsme tuto prestižní soutěž vyhráli a stali se nejlepším autoservisem v celé ČR. Ocenění z této soutěže, kterou každoročně vyhlašuje SAČR (Svaz autoopraven ČR), znamená pro naše zákazníky z celé Moravy ujištění v tom, že náš servis je opravdu seriózním partnerem.

3. Moto Morava - PROVOZNÍ DOBA

V rámci zkvalitnění a především zrychlení servisních oprav jsme upravili provozní dobu a zdvojnásobili kapacitu personálu servisu. Náš servis je nyní v pracovních dnech otevřen od 7 do 18 hodin a v sobotu od 7 do 12 hodin. Stejná provozní doba je samozřejmostí i pro sklad náhradních dílů.

4. Moto Morava - PARTNER SYSTEM

Jestliže jednou patříte k našim zákazníkům, tak Váš osobní poradce zastupuje Vaše zájmy v naší firmě. Je osobně zodpovědný za Vaši spokojenost.

5. Moto Morava - CONTROL

Každý vůz je po servisních úkonech mechanika zkontrolován technikem výstupní kontroly, který je zodpovědný za to, že u Vašeho vozu byly dodrženy veškeré předepsané servisní postupy. Touto druhou kontrolou se snažíme omezovat jakoukoli chybovost na 0,00 %.

6. Moto Morava - EXCHANGE CAR

Protože víme, jaké mohou být potíže s prodejem ojetých vozů, jsme schopni odebrat Vaše použité vozy formou protiúčtu. Je tedy možné obnovit Váš vozový park za „jeden den“ a Vaše potíže se starým vozovým parkem odpadají.

7. Moto Morava - RENT CAR

Při jakémkoliv pobytu Vašeho vozu v našich dílnách, jako např. při prohlídkách, opravě po havárii apod., dostanete od nás k dispozici náhradní vozidlo, neboť víme, jak nepostradatelný je Váš vůz. Účtována Vám bude pouze „férová“ cena dle speciálního ceníku pro naše zákazníky.

8. Moto Morava - ASSISTANCE

Nikdy nevíte co se Vám na cestě, i vinou jiného řidiče, může stát. Váš vůz potřebuje najednou rychlý servis a odtah. Naše odtahová služba a její technik Vás vytáhne z jakéhokoli problému, kdykoli je to zapotřebí. I na Štědrý den.

9. Moto Morava – FULL SERVICE

Ušetřete si drahocenný čas i peníze! Zajistíme úplné vyřízení leasingu nebo úvěru, havarijního pojištění i povinného ručení. Nechcete-li ztrácet čas na úřadech, vyřídíme za Vás i registrační značky nebo za Vás alespoň vyplníme nezbytné formuláře.